O NAS

AGATA KOZIOŁ

Właścicielka Akademii Paso. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła, zaprowadzona przez mamę na kurs, w wieku 7 lat. Początkowo trenowała w rodzinnym Tarnowie, następnie w Warszawie.  Taniec towarzyski szybko stał się Jej miłością oraz sposobem na życie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, dyplomowana Instruktorka Sportu w Tańcu Sportowym. Utytułowana tancerka,  Mistrzyni Świata federacji WADF, Vice Mistrzyni Unii Europejskiej federacji WDSF oraz finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich. Posiada międzynarodową mistrzowską klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Jest też międzynarodową sędziną federacji WADF oraz ambasadorem tańców parowych WADF w Polsce. Brała udział w produkcjach telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia?”, „M jak Miłość”, „Klan” czy „Kuba Wojewódzki”.

Pani Agata jest głównym trenerem i choreografem zespołów tanecznych skupiających dziewczęta z Józefosławia, Piaseczna, Mysiadła oraz warszawskiego Ursynowa. Pod Jej pieczą zarówno formacje jak i dziewczęta solo i w duetach odnoszą od kilku lat niesamowite sukcesy na turniejach krajowych i międzynarodowych federacji WADF. Są wielokrotnymi Mistrzyniami Polski, Europy, Świata. Jest bardzo wymagająca, ale również ciepła, życzliwa i uśmiechnięta. Potrafi zachęcić i zmotywować dziewczęta do ciężkiej pracy. Dzieci ją uwielbiają.

IMG_6314

Akademia Tańca PASO

KAROLINA SKOWYRSKA

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Jest magistrem psychologii, a od 2010 roku instruktorką tańca i fitnessu oraz trenerką sensoplastyki.

Specjalizuje się w tańcu towarzyskim. Jest wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jaki i standardowych – Vice Mistrzyni Polski (2016 r.) i reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Chinach. Finalistka wielu międzynarodowych turniejów tańca, m.in. Baltic Cup, Tropicana Cup, Latin Kvartal Moskwa, Crystal Palace Cup Londyn, Finland Open, Bucharest Open, Malta Cup, Polish Cup.

Jak mówi sama o sobie: „taniec to moja pasja i sposób na życie”. Swoją miłością do tańca i aktywności ruchowej zaraża zarówno dzieci, pary, jak i seniorów. Uwielbia dzieci – od kilku lat pracuje również jako animatorka czasu wolnego.

Akademia Tańca PASO

JAKUB PERZANOWSKI

Zaczął tańczyć taniec towarzyski, gdy był małym chłopcem i od 20 lat jest to jego największa pasja. Studia wyższe ukończył na Politechnice Warszawskiej. Nadal jest czynnym tancerzem, ze swoją obecną partnerką trenuje praktycznie codziennie oraz startuje w międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Jest również doskonałym instruktorem tańca (ma dyplom Polskiej Akademii Sportu), umie świetnie przekazać swoją wiedzę, a dzieci bardzo go lubią. 

W 2016 roku zdobył Vice-Mistrzostwo Polski. Posiada międzynarodową mistrzowską klasę „S”, zarówno w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Reprezentował Polskę na wielu turniejach międzynarodowych między innymi w Rosji, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Rumunii, na Malcie i w Chinach. Jest też sędzią federacji WADF.

VICTORIA PRUSZKOWSKA

Jej kariera taneczna trwa już od niespełna 20 lat, a trenerska od pięciu. 

Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieliła się w szkołach tańca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (The Dance Project), Rumunii (Generatia 9) i w Polsce. Uczyła zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. 

Jej doświadczenie poparte jest szeroką wiedzą nie tylko o tańcu, ale także o odpowiednim podejściu do uczniów.

Studiowała psychologię na Brunel University w Londynie, aktualnie studiuje ostatni rok na AWF w Warszawie. 

Jako czynna zawodniczka wciąż szkoli się u najlepszych trenerów rangi światowej. Ma na swoim koncie liczne sukcesy na parkietach w Polsce i za granicą. Są to między innymi: Mistrzostwo Polski w kategorii poniżej 21 lat, finał Mistrzostw Polski i Mistrzostw Rumunii w kategorii Dorośli, I miejsce na World Cup w u21, półfinałowe i finałowe miejsca na turniejach rangi World Open i International.

W swojej praktyce trenerskiej jest wymagająca, dąży do wydobycia potencjału ze wszystkich swoich podopiecznych. Potrafi zarazić pasją do tańca na lata. 

IMG_6544