O NAS

AGATA KOZIOŁ

Właścicielka Akademii Paso. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła, zaprowadzona przez mamę na kurs, w wieku 7 lat. Początkowo trenowała w rodzinnym Tarnowie, następnie w Warszawie.  Taniec towarzyski szybko stał się Jej miłością oraz sposobem na życie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, dyplomowana Instruktorka Sportu w Tańcu Sportowym. Utytułowana tancerka,  Mistrzyni Świata federacji WADF, Vice Mistrzyni Unii Europejskiej federacji WDSF oraz finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich. Posiada międzynarodową mistrzowską klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Jest też międzynarodową sędziną federacji WADF oraz ambasadorem tańców parowych WADF w Polsce. Brała udział w produkcjach telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia?”, „M jak Miłość”, „Klan” czy „Kuba Wojewódzki”.

Pani Agata jest głównym trenerem i choreografem zespołów tanecznych skupiających dziewczęta z Józefosławia, Piaseczna, Mysiadła oraz warszawskiego Ursynowa. Pod Jej pieczą zarówno formacje jak i dziewczęta solo i w duetach odnoszą od kilku lat niesamowite sukcesy na turniejach krajowych i międzynarodowych federacji WADF. Są wielokrotnymi Mistrzyniami Polski, Europy, Świata. Jest bardzo wymagająca, ale również ciepła, życzliwa i uśmiechnięta. Potrafi zachęcić i zmotywować dziewczęta do ciężkiej pracy. Dzieci ją uwielbiają.

IMG_6314

Akademia Tańca PASO

KAROLINA SKOWYRSKA

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Jest magistrem psychologii, a od 2010r. instruktorką tańca i fitnessu oraz trenerką sensoplastyki.

Specjalizuje się w tańcu towarzyskim. Jest wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jaki i standardowych – Vice Mistrzyni Polski (2016r.) i reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Chinach. Finalistka wielu międzynarodowych turniejów tańca, m.in. Baltic Cup, Tropicana Cup, Latin Kvartal Moskwa, Crystal Palace Cup Londyn, Finland Open, Bucharest Open, Malta Cup, Polish Cup.

Jak mówi sama o sobie: „taniec to moja pasja i sposób na życie”. Swoją miłością do tańca i aktywności ruchowej zaraża zarówno dzieci, pary, jak i seniorów. Uwielbia dzieci – od kilku lat pracuje również jako animatorka czasu wolnego.

KAMILA SERAFIN

Tańczy od 5 roku życia zdobywając laury, zarówno w Polsce jak i za granicą. Tancerka sportowego tańca towarzyskiego specjalizująca się w stylu latynoamerykańskim. Magister fizjoterapii na WSR Warszawa, kształciła się również na AWF oraz w Dance Sport Institute we Włoszech, instruktorka rekreacji ruchowej, pilatesu klasycznego oraz yoga wall. Tańczyła w programie TVP 2 „ Jaka to melodia?”

Biegle mówi do angielsku i włosku, od 2012r. jest zawodową instruktorką tańca towarzyskiego, pracowała w klubach tanecznych w Warszawie oraz Bolonii i Bari (Włochy).

Wzięła udział w ponad 200 turniejach polskich i międzynarodowych, m. in.: Open Latin- Holandia (2 miejsce), WDSF Open Latin- Hiszpania (1 miejsce), Rising Stars- Cypr (1 miejsce), International Open- Włochy, International Open- Słowacja, World Open- Włochy, międzynarodowy Rising Stars- Włochy. Jest również sędziną federacji WADF.

Akademia Tańca PASO

Akademia Tańca PASO

JAKUB PERZANOWSKI

Zaczął tańczyć taniec towarzyski, gdy był małym chłopcem i od 20 lat jest to Jego największa pasja. Studia wyższe ukończył na Politechnice Warszawskiej. Nadal jest czynnym tancerzem, ze swoją obecną partnerką trenuje praktycznie codziennie oraz startuje w międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Jest również doskonałym instruktorem tańca (ma dyplom Polskiej Akademii Sportu), umie świetnie przekazać swoją wiedzę, a dzieci bardzo go lubią. 

W 2016r. zdobył Vice-Mistrzostwo Polski. Posiada międzynarodową mistrzowską klasę „S”, zarówno w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Reprezentował Polskę na wielu turniejach międzynarodowych między innymi w Rosji, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Rumunii, na Malcie i w Chinach. Jest też sędzią federacji WADF.

VICTORIA PRUSZKOWSKA

Jej kariera taneczna trwa już od niespełna 20 lat, a trenerska od pięciu. 

Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieliła się w szkołach tańca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (The Dance Project), Rumunii (Generatia 9) i Polsce. Uczyła zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. 

Jej doświadczenie poparte jest szeroką wiedzą nie tylko o tańcu, ale także o odpowiednim podejściu do uczniów.

Studiowała psychologię na Brunel University w Londynie, aktualnie studiuje ostatni rok na AWF w Warszawie. 

Jako czynna zawodniczka wciąż szkoli się u najlepszych trenerów rangi światowej. Ma na swoim koncie liczne sukcesy na parkietach w Polsce i za granicą. Są to między innymi: Mistrzostwo Polski w kategorii poniżej 21 lat, finał Mistrzostw Polski i Mistrzostw Rumunii w kategorii Dorośli, I miejsce na World Cup w u21, półfinałowe i finałowe miejsca na turniejach rangi World Open i International.

W swojej praktyce trenerskiej jest wymagająca, dąży do wydobycia potencjału ze wszystkich swoich podopiecznych. Potrafi zarazić pasją do tańca na lata. 

IMG_6544

received_886712861930303

KATARZYNA NARTOWSKA

Choreograf/trener/instruktor/sędzia. Prowadzi szkolenia, warsztaty, kursy, zajecia dla grup turniejowych, początkujących, open oraz zaawansowanych w parze lub solo. Obecnie spełnia się jako zewnętrzny instruktor i choreograf. Profesjonalna instruktorka z wieloletnim stażem. Absolwentka Szkoły Wyższej ze specjalizacja : Taniec. Na swoim koncie ma wielokrotne tytuły Mistrzowskie na arenie międzynarodowej i światowej.  Jej specjalizacją są tańce karaibskie czyli salsa on 1, salsa on 2, bachata ,merengue, reggaeton, rumba kubańska, afro, pachanga. Szkoli się u najlepszych instruktorów na świecie aby móc przekazywać tę wiedzę innym. Największą satysfakcję czerpię ze współpracy z ludźmi i tworzenia nowych choreografii.

MONIKA ROLNIK

Monika Rolnik swoją przygodę z tańcem zaczęła w szkole podstawowej jednak dopiero gdy w gimnazjum zapisała się na zajęcia z hip-hopu określiło to jej dalsze lata życia. Po kolejnych dwóch latach zakochała się w dancehallu i tak do tej pory rozwija się w dwóch stylach tanecznych. 

Od 2010 roku tańczyła w zespole Swagg Crew z którym m.in. zajęła I miejsce na mistrzostwach Europy w Tańcu Sportowym oraz wystąpiła w 2015 roku w finale Mam Talent . Z mini formacją hip-hopową Monsters również zajęła I miejsce na Mistrzostwach Europy w Tańcu Sportowym i w tym zespole mogła rozpocząć swoje pierwsze kroki jako choreograf. 

Od 2011 roku do 2019 roku była członkiem zespołu dancehallowego And One Crew z którym zajęła: 1 miejsce na Dancehall or Die (2017rok), 1 miejsce i GrandPrix na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Choceniu (2018rok), 1 miejsce na Wicked Dance Contest (2018 rok) i 2 miejsce na Dancehall Challenge (2018 rok). 

Od 2015 roku spełnia się jako dyplomowany instruktor tańca.

MONIKA ROLNIK