O NAS

AGATA KOZIOŁ

Właścicielka Akademii Paso. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła, zaprowadzona przez mamę na kurs, w wieku 7 lat. Początkowo trenowała w rodzinnym Tarnowie, następnie w Warszawie.  Taniec towarzyski szybko stał się Jej miłością oraz sposobem na życie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, dyplomowana Instruktorka Sportu w Tańcu Sportowym. Utytułowana tancerka,  Mistrzyni Świata federacji WADF, Vice Mistrzyni Unii Europejskiej federacji WDSF oraz finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich. Posiada międzynarodową mistrzowską klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Jest też międzynarodową sędziną federacji WADF oraz ambasadorem tańców parowych WADF w Polsce. Brała udział w produkcjach telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia?”, „M jak Miłość”, „Klan” czy „Kuba Wojewódzki”.

Pani Agata jest głównym trenerem i choreografem zespołów tanecznych skupiających dziewczęta z Józefosławia, Piaseczna, Mysiadła oraz warszawskiego Ursynowa. Pod Jej pieczą zarówno formacje jak i dziewczęta solo i w duetach odnoszą od kilku lat niesamowite sukcesy na turniejach krajowych i międzynarodowych federacji WADF. Są wielokrotnymi Mistrzyniami Polski, Europy, Świata. Jest bardzo wymagająca, ale również ciepła, życzliwa i uśmiechnięta. Potrafi zachęcić i zmotywować dziewczęta do ciężkiej pracy. Dzieci ją uwielbiają.

IMG_6314

Akademia Tańca PASO

KAROLINA SKOWYRSKA

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Jest magistrem psychologii, a od 2010 roku instruktorką tańca i fitnessu oraz trenerką sensoplastyki.

Specjalizuje się w tańcu towarzyskim. Jest wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jaki i standardowych – Vice Mistrzyni Polski (2016 r.) i reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Chinach. Finalistka wielu międzynarodowych turniejów tańca, m.in. Baltic Cup, Tropicana Cup, Latin Kvartal Moskwa, Crystal Palace Cup Londyn, Finland Open, Bucharest Open, Malta Cup, Polish Cup.

Jak mówi sama o sobie: „taniec to moja pasja i sposób na życie”. Swoją miłością do tańca i aktywności ruchowej zaraża zarówno dzieci, pary, jak i seniorów. Uwielbia dzieci – od kilku lat pracuje również jako animatorka czasu wolnego.