INSTRUKTORZY

Sezon 2017

AGATA KOZIOŁ

(taniec towarzyski, latino, pierwszy taniec)

właściciel

Przygodę z tańcem rozpoczęłam jako 7 letnia dziewczynka, zaprowadzona przez mamę na kurs tańca. Z czasem taniec zajmował coraz ważniejsze miejsce w moim życiu, Niebawem okazał się też sposobem na życie.

Największe osiągnięcia taneczne to: tytuł Mistrza Świata w tańcach latynoamerykańskich federacji WADF,  tytuł Vice Mistrza Unii Europejskiej w tańcach latynoamerykańskich federacji WDSF oraz finał Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich.  Posiada klasę taneczną S.

Posiadam specjalizację Instruktora Sportu w Tańcu Sportowym wydaną przez Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku (2003 rok).

Kasia Błażejczyk

KATARZYNA BŁAŻEJCZYK

(taniec użytkowy, zajęcia dla kobiet w ciąży, zajęcia dla kobiet i dzieci)

Instruktor tańca i fitness,pedagog
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Posiada uprawnienia instruktora tańca, instruktora fitness, aerobiku oraz specjalne uprawnienia do prowadzenia zajęc fitness dla kobiet w ciąży.
Posiada najwyższą , międzynarodową klasę taneczną ‚S’.
W tańcach standardowych zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski Par Zawodowych oraz liczne zwycięstwa w ogólnopolskich i zagranicznych turniejach.
Przez rok mieszkała w USA gdzie współpracowała z najlepszymi trenerami i choreografami tańca i aerobiku.
Wiedza i osiągnięcia pozwoliły nawiązać współpracę z Uniwersytetem Warszawskiem gdzie pracuje jako wykładowca i prowadzi zajęcia taneczne dla studentów.
Fachowość, ogromne doświadczenie i ciepły charakter sprawią , że lekcja tańca będzie dobrą zabawą w miłej atmosferze z nauką ciekawych kroków i unikatowych figur.
favicon

JOANNA SZUMKOWSKA

(zajęcia dla dzieci)

SONY DSC

 BARBARA ILCZUK

(taniec brzucha)

“Specialty Teacher for Oriental/ Middle Eastern Dance and Egyptian Folklore” – certified by Prof. Hassan Khalil ISOC – INTERNATIONAL SARAY OF ORIENTAL CULTURE , CAIRO-EGYPT”

Od 2005 roku intensywnie szkoli i występuje na scenach orientalnych. Praca dla największych szkół tańca i wielu fitness klubów w Warszawie dały jej bogate doświadczenie w nauczaniu.

Regularnie podróżuje do Egiptu, aby nieustannie udoskonalać swój warsztat taneczny i nadal uczyć się tylko od najlepszych egipskich  instruktorów tańca orientalnego.

favicon

MAGDALENA KOSZELA

(zajęcia dla dzieci)

favicon

DOROTA FOGL

(taniec towarzyski, latino solo)